ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

سواحل رویایی، دریاهای گرم ابریشمی، مناظر سرسبز و آفتاب بی پایان، اینها برخی از عناصر برتر یک تعطیلات گرمسیری بسیار ایده آل هستند. اما هر مقصد گردشگری جذابیت های خود را دارد. برخی افراد با زیبایی طبیعت حیرت زده می شوند زیرا گردشگری رویایی در مرکز بهشت های روی زمین را دارند. برخی دیگر نیز با آداب و رسوم عجیب و غریب، معماری و غذاهای بی نظیر و جاذبه های گردشگری شگفت انگیز انس می گیرند. در این مطلب دو نمونه از پرطرفدارترین و جذاب ترین جاذبه های گردشگری تایلند را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

قایقی در سواحل پوکت تایلند

بهترین سواحل تایلند در استان کرابی

استان کرابی محل زندگی برخی از معروف ترین مناطق ساحلی تایلند است که به عنوان یکی از بهترین سواحل کشور در نظر گرفته می شود. در میان سواحلی با ماسه های سفید و آب آبی روشن، این احساس را پیدا می کنید که تکه ای از بهشت را پیدا کرده اید. سواحل کرابی دلیل اصلی جذب گردشگران به این منطقه می باشند، اما این را در نظر داشته باشید که این منطقه یک کانون صخره نوردی است.

ساحل کرابی در تایلند

قله های بی نظیر این منطقه ماجراجویان با تجربه و تازه کار را به خود جلب می کند تا در صعود از صخره های سنگی بلند، آمادگی جسمانی خود را امتحان کنند. از جمله بسیاری از فعالیت های دیگر که می توانید در این بهشت زیبا انجام دهید، فیل سواری، قایق سواری یا برخی از گزینه های دیگر مانند ماساژی آرامش بخش هستند.

ساحل کرابی در تایلند

کاخ بزرگ بانکوک، شگفتانه ای از معماری تایلند

حتی اگر برنامه های شما برای تایلند عمدتا سرگرمی در ساحل یا بازی با فیل ها  باشد، اما در کل ممکن است با خرید بلیط هواپیما بانکوک، حداقل یک یا دو روز را در بانکوک بگذرانید. در شهر بانکوک پایتخت تایلند، مناطق و جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد، اما شاید بهترین راه این باشد که گردش در بانکوک را از کاخ بزرگ بانکوک شروع کنید. این جاذبه گردشگری بسیار دیدنی تایلند، در سطح شهر است و ریشه در تاریخ تایلند دارد.

نمای بیرونی کاخ بزرگ بانکوک

کاخ بزرگ بانکوک با در برداشتن سالن های سلطنتی بسیار مجلل، معابد و آثار باستانی که مهمترین آنها وات فرا کائیو، معبد بودا است، بسیاری از گردشگران را به سمت خود جلب می کند. گفته می شود که یک تکه استخوان یا مو که یادگار خود بودا است، در این معبد وجود دارد. از آنجا که بانکوک یک قطب اصلی برای سفرهای بین المللی است، این یک نقطه شروع عالی برای گشت و گذارها در سراسر کشور می باشد.

نمای داخلی و سالن سلطنتی کاخ بزرگ بانکوک


جیبوجت

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: بانکوک ,تایلند ,گردشگری ,بهشت ,سواحل ,جاذبه ,بودا است، ,بزرگ بانکوک ,استان کرابی ,بهترین سواحل ,مرکز بهشت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوزدهمین پرسش مهر حجاب فاطمی بلند پروازی های یه دختر چطور مغز واعصاب سالمي داشته باشيم گروه صنعتی درویش فروش ویژه کاشی البرز تنورسازی استاد احمدرضا کرمانی حبیب آبادی خرید اینترنتی پیکسل سوزنی،سرکلیدی،مگنت،قاب شاسی سایت اموزش عکاسی علم دلخواه